Barcelona

View all photos
X
Add rating:

We hope you enjoyed your visit and we love to have your feedback. How well do the Barcelona deliver wellbeing to visitors?

Leave a Reply

Please rate your wellbeing experience*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Cancelm
Wyobraź sobie, że odpoczywasz na skraju rezerwatu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, szum lasu i wspaniałe rześkie powietrze od samego rana... Barcelona Rooms&Restaurant to miejsce, w którym realizują się marzenia o prawdziwym wypoczynku. To oaza spokoju w otoczeniu rzek, morza, u wrót rezerwatu ptaków, w której odnajdziesz siebie i skorzystasz z ulubionej formy relaksu. Malowniczy teren Mierzei Wiślanej oferuje wiele możliwości rekreacji, turystyki wodnej, rowerowej, jazdy konnej, a szerokie piaszczyste plaże Bursztynowego Wybrzeża zachęcają do długich spacerów.

Oferujemy zakwaterowanie dla prywatnych gości, jak i grup zorganizowanych. Nasz obiekt przystosowany jest dla rodzin z dziećmi oraz dla klientów biznesowych. Wykorzystując walory naturalne oraz spokojne otoczenie, relaks jak i praca będzie dla naszych gości satysfakcjonująca. Duży teren zieleni zachęca do zabawy nie tylko najmłodszych. Przygotowaliśmy atrakcje dla wszystkich naszych gości - place zabaw, miejsca na ognisko, relaks przy ogniu, jak i kąpiel w balii kąpielowej, czy seans w saunie.
W Barcelonie możesz wypocząć w stylowych i nowoczesnych pokojach oraz zasmakować się w wyjątkowej kuchni. Chociaż Mikoszewo położone jest nad Morzem Bałtyckim, to właśnie tutaj znajduje się restauracja, gdzie królują dania oparte na kuchni śródziemnomorskiej. Dodatkowo posiadamy zaplecze konferencyjne, dzięki któremu jesteśmy w stanie zorganizować warsztaty, szkolenia, bądź inne spotkania firmowe.

Jesteśmy obiektem z długą historią, który w ostatnim roku przeszedł dużą zmianę, tak aby dostosować się do oczekiwań i wymagań gości oraz wysokich standardów. Barcelona, jako obiekt podążający zasadą well-being, wspiera lokalnych producentów oraz dostawców. Zachęcamy również naszych gości do zrównoważonego stylu życia i stylu podróżowania.

Contact information

606565165

https://barcelonarooms.pl

Barcelona Rooms, Bursztynowa, Mikoszewo, Poland

Instagram

Slide Image
Slide Image

Where we are at: